http://galerie.sonymania.cz/albums/userpics/10001/normal_DSC02092.JPGlink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/Titanium_L-500x500.jpglink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/normal_DSC02318.JPGlink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/img_asp.jpglink
http://galerie.sonymania.cz/albums/userpics/10001/normal_DSC00011.JPGlink
0 1 2 3 4
Progress bar
  
<<
galerie SM
galerie SM
galerie SM
galerie SM
>>
A+ A A-

Co je to za nový Sony Ericsson?

06. 10. 2009 -  Martin Vagner -  0 komentářů -  Bleskovky - Tisk  - 3285 shlédnutí

Na podzimní várku telefonů, které budou uvedeny na trh teprve čekáme a tak je čas pro spekulace nebo ,,oveřené zprávy'' o nových modelech. První informace s nekvalitním obrázkem je tu;-).

 



Sony Ericsson by měl do konce roku uvést na trh své top modely Aino, Satio nebo Vulcan(alias X2). Recenze na našem serveru přijdou v rychlém sledu ihned jak dorazí na trh, nyní však máme ještě chvilku čas a tak máme prostor na spekulace co nám přinese u Sony Ericssonu příští rok 2010.

 

Na internetu tak koluje fotografie neznámého modelu nevalné kvality. Z obrázku lze vyčíst, že jde o model klasické konstrukce s konektorem Fast-port opět umístěným na levém boku. Více informací zatím chybí a tak je jisté jen to, že jde o model portfolia telefonů Sony Ericsson pro rok 2010.

 

 

 

 

Poslední aktualizace: 06. 10. 2009

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5


                   
      Doporučit článek e-mailem



Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_escape_string() in /data/www/13011/sonymania_cz/view.php:278 Stack trace: #0 /data/www/13011/sonymania_cz/image/freestyle2006/cla_press.php(202): ZobrazKoKom('2009100008') #1 /data/www/13011/sonymania_cz/view.php(154): include_once('/data/www/13011...') #2 {main} thrown in /data/www/13011/sonymania_cz/view.php on line 278