Na podzimní várku telefonů, které budou uvedeny na trh teprve čekáme a tak je čas pro spekulace nebo ,,oveřené zprávy'' o nových modelech. První informace s nekvalitním obrázkem je tu;-).
Sony Ericsson by měl do konce roku uvést na trh své top modely Aino, Satio nebo Vulcan(alias X2). Recenze na našem serveru přijdou v rychlém sledu ihned jak dorazí na trh, nyní však máme ještě chvilku čas a tak máme prostor na spekulace co nám přinese u Sony Ericssonu příští rok 2010.
Na internetu tak koluje fotografie neznámého modelu nevalné kvality. Z obrázku lze vyčíst, že jde o model klasické konstrukce s konektorem Fast-port opět umístěným na levém boku. Více informací zatím chybí a tak je jisté jen to, že jde o model portfolia telefonů Sony Ericsson pro rok 2010.