Již jen poslední okamžiky nás dělí od opravdového představení další Xperie. Tentokrát půjde o model s operačním systémem Android a telefon by měl nést označení Xperia X3.
Novinka bude útočit hlavně operačním systémem Android, který bude u Sony Ericssonu úplnou novinkou. Také je více než jisté, že by měl být telefon opravdu již v těchto dnech představen a na trh by měl dorazit již začátkemroku 2010.

O novince se toho zatím moc neví. Je jisté, že nebude mít hardwarovou klávesnici, což já beru u chytrých telefonů stále spíše jako mínus. Na druhou stranu displej bude dostatečně velký na pohodlné ovládání přímo dotykem. Půjde o displej o uhlopříčce 4'' v kapacitní formě.

Telefon by měl nabídnou osmimegapixelový fotoaparát s možností focení pomocí autofokusu a také detekcí úsměvu. Z datových funkcí samozřejmě nebude chybět nic včetně WI-FI a GPS.

Na internetu se již objevily fotografie i s krabicí ve které bude telefon distribuován. V balení tak jsou vidět sluchátka a také datový kabel a nabíječka.

Poslední tři obrázky nejsou tradičně valné kvality a je na nich vidět jen pramálo z nabídek displeje. Přesto maličko dají nahlédnout do samotných nabídek systému Android.
Zdroj: Engadget.com