http://galerie.sonymania.cz/albums/userpics/10001/normal_DSC02092.JPGlink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/Titanium_L-500x500.jpglink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/normal_DSC02318.JPGlink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/img_asp.jpglink
http://galerie.sonymania.cz/albums/userpics/10001/normal_DSC00011.JPGlink
0 1 2 3 4
Progress bar
  
<<
galerie SM
galerie SM
galerie SM
galerie SM
>>
A+ A A-

Sony Ericsson Vulcan bude představen již příští týden

26. 08. 2009 -  Martin Vagner -  1 komentářů -  Bleskovky - Tisk  - 2349 shlédnutí

Dlouho očekávaný nástupce Sony Ericssonu Xperia, model s kódovým označením Vulcan bude představen v průběhu příštího týdne.

 



Již přístí týden se konečně dočkáme nového modelu Xperie. Více jak rok a půl po představení základního modelu série X s operačním systémem Windows Mobile se tak můžeme těšit na další novinku této řady. 

Xperia 2 alias Vulcan by měla již pracovat s operačním systémem Windows Mobile 6.5a k tomu by měla přidat velmi slušný fotoaparát o rozlišení 8 megapixelu s možností pořízování snímků pomocí autofokusu.

Jen doufejme, že se modelu na trhu dočkáme dříve než tomu bylo u původního modelu.

 

Poslední aktualizace: 26. 08. 2009

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5


                   
      Doporučit článek e-mailem



Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_escape_string() in /data/www/13011/sonymania_cz/view.php:278 Stack trace: #0 /data/www/13011/sonymania_cz/image/freestyle2006/cla_press.php(202): ZobrazKoKom('2009080002') #1 /data/www/13011/sonymania_cz/view.php(154): include_once('/data/www/13011...') #2 {main} thrown in /data/www/13011/sonymania_cz/view.php on line 278