http://galerie.sonymania.cz/albums/userpics/10001/normal_DSC02092.JPGlink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/Titanium_L-500x500.jpglink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/normal_DSC02318.JPGlink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/img_asp.jpglink
http://galerie.sonymania.cz/albums/userpics/10001/normal_DSC00011.JPGlink
0 1 2 3 4
Progress bar
  
<<
galerie SM
galerie SM
galerie SM
galerie SM
>>
A+ A A-

Sony příslušenství pro Apple iPod/iPhone - díl 1/2

12. 11. 2008 -  Oldřich Mládek -  0 komentářů -  Ostatní - Tisk  - 10103 shlédnutí

Produkty firmy Apple jako iPod nebo iPhone jsou velmi populární po celém světě. Na to myslí i Sony a nabízí řadu příslušenství právě k těmto přístrojům.



V první řadě to jsou různé reproduktory a audio systémy s možností připojení produktů firmy Apple.

Audio systémy

 Mezi novinky patří model AIR-SA20PK. Systém je tvořen dvěma oddělenými reproduktory, které jsou spojeny bezdrátově se základnou pro ovládání rádia a hudby nebo k připojení iPodu. Rádo funguje i samostatně, em pé trojky z připojeného iPodu, iPhonu nebo jiného zdroje pomocí konektoru Line In. Výstup je možný na jiný audio systém pomocí Line Out a také Composite Video na TV. Ovládání hudby je možné také pomocí dálkového ovládání. Cena sestavy je 400 USD, tedy cca 7600 Kč.

 

Zajímavým řešením je mikro věž CMT-BX50BTi. Krom klasických funkcí nabízí i připojení dalších zařízení pomocí Bluetooth. Pro přehrávače od Applu je na horní straně připraven Dock konektor. Věž disponuje příjmem AM/FM rádia a má celkový výkon 50 Wattů (RMS). Cena se zastavila na příjemných 180 dolarech (3400 Kč).

 

Produkt, který mohu z vlastní zkušenosti doporučit, nese označení CPF-IP001. Jde o dva samostatné bloky, kdy první stříbrný je osazen dvěma spojenými reproduktory. Uprostřed se nachází konektor pro připojení iPodu/iPhonu. Druhá část, vyvedena v černé barvě, obsahuje 15 Wattový Subwoofer. Ovládání poskytuje přibalený dálkový ovladač, regulovat hlasitost lze přímo na reproduktorech. Bohužel ovladač postrádá tlačítka Play/Pause nebo pro přeskakování skladeb dopředu/dozadu. Co se týče hudebního výkonu, musím uznat, že je skvělý. Na docela malé reproduktory zvládá celé spektrum téměř na výbornou. I při vysokých hlasitostech není zvuk příliš zkreslený. Cena je sice vyšší, ale za tu reprodukci to určitě stojí. Jako vstup z jiných zařízení poslouží 3,5 mm Jack konektor. Cena v USA je 180 USD tedy kolem 3400 Kč.

 

Zdroj: www.sony.com
Poslední aktualizace: 12. 11. 2008

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5


                   
      Doporučit článek e-mailem



Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_escape_string() in /data/www/13011/sonymania_cz/view.php:278 Stack trace: #0 /data/www/13011/sonymania_cz/image/freestyle2006/cla_press.php(202): ZobrazKoKom('2008110006') #1 /data/www/13011/sonymania_cz/view.php(154): include_once('/data/www/13011...') #2 {main} thrown in /data/www/13011/sonymania_cz/view.php on line 278