http://galerie.sonymania.cz/albums/userpics/10001/normal_DSC02092.JPGlink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/Titanium_L-500x500.jpglink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/normal_DSC02318.JPGlink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/img_asp.jpglink
http://galerie.sonymania.cz/albums/userpics/10001/normal_DSC00011.JPGlink
0 1 2 3 4
Progress bar
  
<<
galerie SM
galerie SM
galerie SM
galerie SM
>>
A+ A A-

SmartWatch 2 – první voděodolné ‚chytré‘ hodinky s technologií NFC - tisková zpráva

25. 06. 2013 -  Oldřich Mládek -  0 komentářů -  Tiskové zprávy - Tisk  - 19213 shlédnutí
  • Multifunkční hodinky, které informují o příchozích zprávách, slouží jako rozhraní aplikací pro Android a dálkové ovládání přehrávání hudby – to vše v elegantním a voděodolném balení
  • Kombinace špičkové technologie Sony, snadné možnosti připojení na jeden dotek a nadstandardního zpracování
  • Nová generace Sony SmartWatch nabízí lepší výkon, intuitivní rozhraní a samostatné funkce hodinek

Potvrzují vedoucí pozici značky Sony v segmentu ‚chytrých‘ hodinek a technologií, které se dají nosit

 

 

 Společnost Sony Mobile Communications (Sony Mobile) dnes představila Sony SmartWatch 2 SW2, nejmodernější a nejvybavenější chytré hodinky na světě*.

 

Sony SmartWatch 2 funguje jako druhý displej vašeho chytrého telefonu s Android, který kromě toho, že rozšiřuje funkce vašeho telefonu, nabízí několik unikátních výhod. Tyto hodinky, které kombinují estetický vzhled s praktickými funkcemi, nabízejí v jednom elegantním balení víceúčelové hodinky, upozornění na příchozí zprávy, aplikační rozhraní Android a dálkové ovládání telefonu.

 

 

 

Otevřená platforma Android

Rozšiřitelnost aplikací je pro Sony SmartWatch 2 klíčová. Přístroj si uživatel může přizpůsobit díky možnosti nahrát si ještě větší počet aplikací, než jiné chytré hodinky*, takže o vaše potřeby je vždy postaráno – ať již cestujete, sportujete, sedíte na poradě nebo jen odpočíváte doma.  

 

Vyberte si ze široké nabídky aplikací pro SmartWatch ke stažení a zažijte jedinečné chvíle s unikátními funkcemi, z nichž můžete celou řadu využívat i bez toho, abyste museli ‚lovit‘ svůj mobil:

 

·         Ovládejte hovory jednoduše poklepáním na své zápěstí

·         Vyfotografujte se na dálku pomocí SmartWatch s chytrou foto aplikací

·         Ovládejte své prezentace na dálku přes Presentation Pal

·         Zrovna běháte nebo jedete na kole? Mapová aplikace na hodinkách SmartWatch sleduje vaši cestu – pohledem na zápěstí vždy zjistíte , kde jste

·         Čtěte si stažené emaily, i když nejste připojeni ke svému mobilnímu telefonu

·         Aplikace pro běžce jako je například Runtastic budou průběžně mapovat a sledovat vaši fyzickou aktivitu

·         Jednoduše a rychle ovládejte skladby a hlasitost svého přehrávače hudby – ani nemusíte vytahovat mobil z kapsy

 

Hodinky SmartWatch 2 jsou elegantní i díky odolnosti proti vodě a prachu dostatečně robustní, takže si je bez obav můžete vzít na pláž nebo kamkoliv – ať prší nebo svítí sluníčko.

 

 

 

 

Trh s technologií, která se dá nosit, zažívá expanzi

Typický uživatel bere chytrý telefon do ruky mnohokrát za den – aby si přečetl zprávy, zjistil, kolik je hodin, podíval se nebo napsal něco na sociální sítě, využil oblíbené aplikace, něco vyfotografoval, poslechl si hudbu a zahrál mobilní hry. Hodinky SmartWatch 2 tuto potřebu řeší v podobě praktického, dotykem ovládaného přístroje, díky němuž už nemusíte pro tyto účely vyndávat mobil z kapsy nebo tašky.

 

„Společnost Sony je hrdá na své prvenství na trhu chytrých hodinek**, které trvá již od uvedení našeho prvního modelu s technologií Bluetooth na trh v roce 2007,“ uvedl Stefan K Persson, ředitel divize doprovodných produktů (Companion Products) společnosti Sony Mobile Communications.

 

„Konkurence teprve nyní uvádí na trh první generaci svých produktů, zatímco my už dáváme lidem třetí generaci, vyvinutou na základě zkušeností od více než půl milionu zákazníků a technické expertizy společnosti Sony; uživateli tak nabízíme ještě lepší zákaznickou zkušenost.

 

„Technologie ‚na tělo‘ mají obrovský potenciál; analytici odhadují, že se do roku 2016 prodá 41 milionů ‚chytrých‘ hodinek,“ pokračuje Persson. „Existuje již přes 200 dedikovaných aplikací vyvinutých speciálně pro Sony SmartWatch. Již více než jeden milion jich bylo staženo a naše developerská síť stále pracuje na tom, aby byl k dispozici kvalitní obsah pro naše chytré hodinky.“

 

 

 

 

SmartWatch – to nejlepší ze Sony

Pokud máte chytrý telefon nebo tablet se systémem Android, Sony SmartWatch 2 jsou pro vás ideálním společníkem.

 

Ze svého zápěstí jednoduše ovládáte své zprávy, hovory, email, sítě Facebook™/Twitter™ nebo kalendář. Hodinky lze také využívat jako dálkové ovládání funkce Walkman™ nebo jiného přehrávače digitálních médií. Tento bezdrátový doplněk se snadno spáruje s ostatními přístroji s větší obrazovkou, například s novým modelem Xperia™ Z Ultra, v situacích, kdy chcete komunikovat diskrétněji.

 

SmartWatch 2 přirozeně navazuje na stávající model Sony SmartWatch novými funkcemi. Je vybaven technologií NFC pro spárování na jeden dotek, má nádherný a luxusní design, vyšší rozlišení pro ostřejší obraz, lepší čitelnosti i na přímém slunci, delší výdrž baterie, intuitivnější uživatelské rozhraní, samostatnou funkci hodinek a širokou škálu předinstalovaných a doporučených aplikací.

 

Když nejste připojeni ke svému telefonu, tak hodinky SmartWatch 2 fungují jako normální digitální hodinky. Můžete si pročítat stažené zprávy, zjistit čas, nastavit budík nebo používat hodinky jako malou svítilnu, když například hledáte své klíče.

 

SmartWatch 2 si také můžete přizpůsobit svému stylu – jsou kompatibilní s jakýmkoliv páskem o šířce 24mm. Svůj osobní styl budete také moci brzy vyjádřit s novými pásky od Sony, které se chystají na trh.

 

Značka Sony pokračuje v revoluci nových technologií i širokým sortimentem příslušenství s technologií NFC – od bezdrátových sluchátek po přenosné reproduktory, televize, SmartTags a SmartWatch – a to vše s typickým inovativním designem.

 

 

 

 

Klíčové vlastnosti hodinek Sony SmartWatch 2

·         Vysoký jas displeje (čitelný i na přímém slunci)

·         Nejdelší výdrž baterie u chytrých hodinek* (indikátor nabití baterie upozorní na nutnost dobít)

·         Voděodolné (IP57)

·         Snadné nastavení (párování a připojení přes NFC)

·         Všechny funkce běžných hodinek

·         Standardní micro USB kabel pro nabíjení

·         Uživatelské rozhraní se podobá rozhraní Android a je intuitivnější

·         Větší displej s vyšším rozlišením (1,6 palce, 220 x 176 pixelů)

·         Nadstandardně kvalitní provedení (hliníkové pouzdro a pásek z nerezové oceli)

·         Rozšířená kompatibilita (funguje s většinou modelů telefonů využívajících systém Android)

·         Vyměnitelný pásek – lze kombinovat s jakýmkoliv páskem o šířce 24mm

 

Hodinky Sony SmartWatch 2 SW2 budou v prodeji celosvětově od září 2013.

 

Pro nejnovější zprávy, názory a informace o produktech Sony Xperia sledujte Twitter @SonyMobileNews.

 

 

 

Poslední aktualizace: 25. 06. 2013

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5


                   
      Doporučit článek e-mailemFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_escape_string() in /data/www/13011/sonymania_cz/view.php:278 Stack trace: #0 /data/www/13011/sonymania_cz/image/freestyle2006/cla_press.php(202): ZobrazKoKom('2013060008') #1 /data/www/13011/sonymania_cz/view.php(154): include_once('/data/www/13011...') #2 {main} thrown in /data/www/13011/sonymania_cz/view.php on line 278